Usługi

home Icon » Szkolenia » Usługi

Co, gdy nie chce działać sam?

Złożone działania? Skomplikowane procesy? Konkurencyjne projekty rywalizujące o kurczące się zasoby … i tak, czas, którego ciągle Ci brakuje? Bardzo możliwe, że wiedza, którą posiadasz, jest już wystarczająca. Jednak stojące przed Tobą zadania to projekt. Projekt dla interdyscyplinarnego zespołu ekspertów, a nie zadanie dla jednej osoby! Sprawdź naszą ofertę lub po prostu napisz biuro@ceg.edu.pl – na pewno możemy pomóc!

Wdrożenie RODO

rozwińDouble Arrow
Certyfikowani kierownicy projektów (PRINCE2) przygotują i przeprowadzą projekt wdrożenia w Twojej organizacji. Skomplikowane działania wdrożeniowe zostaną skoordynowane z życiem Twojej organizacji. Nasi wdrożeniowcy posiadają ekspercką wiedzę z zakresu cyber-bezpieczeństwa. To pozwala uzyskać wysoki poziom pewności i zaufania zastosowanych rozwiązań. Nad całym procesem będziesz miał kontrolę. Stosujemy nowoczesne narzędzia zarządzania komunikację i wiedzą w projekcie. Kompleksowe działanie znacząco przybliży Twoją firmę do mitycznej zgodności z RODO. Dokumentacja, którą stworzymy w trakcie szkolenia spełnia najwyższe standardy.

Audyty

rozwińDouble Arrow
Setki godzin działań audytowych przeprowadzonych dla klientów. Kompetencje audytorów wiodących potwierdzone certyfikatami IRCA. To pozwala zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Pracujemy w oparciu o sprawdzone narzędzia. Autorska metodyka, która powstała w odpowiedzi uznane standardy. Raport daje rzetelną i przejrzystą informację zwrotną. Dokonujemy wyceny wstępnej usługi oraz określenia harmonogramu działań na nasz koszt.

Wsparcie IOD

rozwińDouble Arrow
Przygotowanie kolejnej klauzuli? Treść zgody lub regulamin do analizy? Kolejne, piętrzące się terminy i niezrealizowane zadania. Skorzystaj z doraźnego wsparcia w postaci konsultacji lub stałej współpracy w formie abonamentu.

Przejęcie funkcji IOD

rozwińDouble Arrow
Na Twojej organizacji spoczywa prawny obowiązek powołania Inspektora Ochrona Danych? Szukasz osoby z dużym doświadczeniem i potwierdzoną wiedzą zawodową. Szukasz wsparcia w zarządzaniu procesem bezpieczeństwa danych osobowych? Zapytaj o wycenę usługi w Twoje organizacji oferta@ceg.edu.pl.

Tworzenie dokumentacji ODO

rozwińDouble Arrow
Nasza dokumentacja to produkt tworzony na indywidualne zamówienie klienta. Przygotowanie profesjonalnego zestawu dokumentów poprzedza analiza procesów biznesowych organizacji. Poznanie otoczenia, wymogów prawnych oraz innych aspektów kluczowych dla przepływu informacji. Różnorodnie wzorce działania powodują, że podejście szablonowe się nie sprawdzi, wybierz profesjonalne rozwiązanie.

Aplikacje

rozwińDouble Arrow
Zautomatyzowane rozwiązania, takie jak generatory upoważnień. Zaawansowane aplikacje wspierające działania IOD w organizacji. Aplikacje dostępne są na naszej platformie e-ado.pl Dla kursantów zaawansowanych ścieżek rozwoju rozwiązania te dostępne są za darmo!